OMRA Baltic - Tiekiame ir nuomojame naujausią ir pažangiausią statybinę techniką

Apsaugos nuo potvynių sistemos

„FloodWarden“ apsaugos nuo potvynio sistema yra pagaminta iš PVC ir stiklo pluošto kompozito, sandariai surinkta iš sutvirtintų profilių. Šios technologijos dėka medžiagą galima palyginti su lengvojo plieno gaminiais, tačiau su svoriu, kaina ir atsparumu atmosferos sąlygoms, priskiriama PVC – t.y. medžiagai iš kurios gaminami langų rėmai.

“Flood Warden” yra lengvai instaliuojamos , be jokios papildomos įrangos

„FloodWarden“ atitvarai susideda iš fiksuotų vertikalių sijų ir pritaikytų prie jų horizontalios sijų , taip sudarant vandeniui nelaidžią užtvarą. „FloodWarden“ galima be problemų įdiegti savarankiškai.

Montavimo būdas ir užtvaros aukštis yra individualiai pritaikomi, kad atitiktų projekto reikalavimus. „FloodWarden“ gaminamas pagal užsakymą, o sijų spalvą klientas gali pasirinkti atskirai.

Ilgalaikė kokybė. Vieninteliai keičiami „FloodWarden“ sistemos elementai yra sandarikliai. 

IBS – mobilios apsaugos nuo potvynių sistemos
, leidžia greitai ir efektyviai užkirsti kelią potvynių daromai žalai, apsaugoti būstą, mažmeninį ir pramoninį nekilnojamąjį turtą.

IBS sistemos yra pažangi ir efektyvi alternatyva laikiniems sprendimams, tokiems kaip smėlio maišai ar medinės užtvaros. IBS sistemų kokybė ir efektyvumas buvo įrodytas daugelį metų kovojant su gamtos jėgomis visame pasaulyje.

IBS sistema taip pat gali būti naudojama pramoninėse vietose statant sandarias kliūtis ar laikinas skiriamasias sienas.

Efektyvus ir patvarus sprendimas. IBS elementai nerūdija ir yra atsparūs atmosferos sąlygoms.

IBS barjerai veiksmingai apsaugo nuo nekontroliuojamo vandens įsiveržimo į pastatus ir yra labai atsparūs dinaminiam slėgiui.

Comments are closed.